Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

İade ve Cayma Koşulları

www.toptankolicadde.com web sitesindeki tüm ürünlerin teslimat süreleri ürünlerin ilgili sayfalarında belirtilmiştir ve genelde 1 gündür.  Bazı istisnalı ürünler ürün bilgileri bölümünde açık ve net olarak belirtilmektedir.

Üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılan ürünler ile müşterinin kusuru sebebi ile saklama koşullarından dolayı veya kullanıcı hatalarından dolayı bozulan ürünler garanti kapsamı dışında tutulacaktır.

İade edilen ürünlerin kargo bedeli müşteriye aittir. Siparişi verirken ödediğiniz tutar kargo bedeli düşüldükten sonra tarafınıza iade edilecektir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.toptankolicadde.com sipariş yetkilisine müşteri hizmetleri iletişim formu'nu kullanarak ya da (0850) 227 73 70 numaralı telefondan arayarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ürünleriniz kargoda hasar görmüşse kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo tutanağı olmayan paketler eksiksiz ve sorunsuz teslim edilmiş kabul edilir. 

İade veya değişimini istediğiniz kullanılmamış ürünü faturası ve size gönderilen paketi ile birlikte teslim aldığınız şekliyle eksiksiz olarak 15 gün içerisinde Sürat veya Aras kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Faturası bulunmayan, kullanılmış, paketi açılmış, yırtılmış, zarar görmüş veya eksik olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünleriniz incelenip uygun görüldükten sonra para iadeniz yapılır.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Cayma Hakkı

Sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www.toptankolicadde.com ' a mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler ve 3.parti firmalar aracılığıyla verilen hizmetlerle ilgili www.toptankolicadde.com'un iade alamayacağı türden ürünlerle ilgili tutarlar ve ssl sertifikası ve ödenen hosting ücretinin kullanılan gün sayısı kadar tutarı iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Kapat